48 Günde İngilizce

Kocaeli Amerikan Kültür Yabancı Dil kurslarının 10  yıldır tüm dünyada özel müşterilerine uyguladığı bir eğitim sistemidir.
48 Günde İngilizce programında kullanılan eğitim, tüm dünyada bilinen en etkili, en hızlı ve en kolay dil öğrenme yöntemidir.

Bu programda öğrencilere meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları ve hatta bir Amerikalının bile günlük yaşamda hiç kullanmadığı gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez. 48 Günde İngilizce kursları, öğrencilerine en kısa sürede ve en etkili şekilde kelime / konuşma ağırlıklı bir İngilizce eğitimi verir.

Programa başladığınızda ilk iki günlük deneme süresinde ne kadar hızlı ve kadar kolay bir şekilde İngilizce öğrendiğinize siz bile şaşıracaksınız. En önemlisi İngilizce öğrenip öğrenemediğinize programın sonunda siz karar vereceksiniz.

48 Günde İngilizce programında 4 seviye 192  ders saatlik eğitimden oluşmaktadır. Öğrencilerimize haftada üç kere kuruma gelmelerini ve 1 gün eğitim alıp, 1 gün almamasını önermekteyiz. Programda haftada toplam 12 ders saati eğitim yapılmaktadır. Bu şekilde toplam 48 kere eğitim için kuruma gelindiği taktirde program 4 ay sonunda tamamlanmaktadır.

Bize Ulaşın

© Copyright 2017 Mucizefikir